Ana Sayfa Haberler Yenilenmiş ikinci el akıllı telefonlar piyasada

Yenilenmiş ikinci el akıllı telefonlar piyasada

Yazar İnönü Güncel

Türk Telekom, avantajlı ve çok çeşitli aygıt tekliflerine bir yenisini ekleyerek, yenilenmiş ikinci el akıllı telefonları, mağazalarında müşterileriyle buluşturmaya başladı.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya nazaran, Ticaret Bakanlığı tarafından yetkilendirilen yenileme merkezleri, TSE standartlarında, emniyetli ve tüm kademeleri kayıt altında olan bir süreç işleterek, yenileme sürecine tabi tutulan eserlerde evvelki kullanıcıya ilişkin tüm bilgileri geri döndürülemez formda yok ederek bilgi güvenliği sağlıyor.

Yenilenmiş akıllı aygıt kategorisinde satılacak eserler, Türk Telekom mağazalarında “yeni gibi” ve “çok iyi” olarak kategorize ediliyor.

Çok çeşitli modellerle satışa açılan portföy, ilerleyen tarihlerde yeni marka ve modellerin eklenmesiyle daha da zenginleştirilecek.

1 yıl yenileme merkezi garantisi altında piyasaya sunulacak eserlerde rastgele bir arıza yaşanması durumunda müşteriler, eseri satın aldıkları mağazaya yahut yenileme merkezine başvurabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Ferdî Satış Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, Ticaret Bakanlığı’nın, cari açığın düşürülmesi, nitelikli, çevreci, emniyetli ve garantili yenilenmiş akıllı telefon arzının desteklenmesi ile tüketicilerin akıllı telefona erişiminin kolaylaştırılmasını hedefleyen bu projesinin bölüm için büyük bir kazanım olduğunu kaydetti.

Bütün, “Bizler de satış kanallarımızda müşterilerimize sunduğumuz yüzde 1 KDV fırsatı ile bu projeye avantajlı tekliflerle katılıyoruz. Bu yıl, müşterilerin akıllı aygıtlarda çok çeşitli gereksinimlerini karşılayarak, ek avantajlar getireceğimiz yeni bir periyoda girdik. Yenilenmiş ikinci el akıllı telefonlar, Türk Telekom çatısı altında avantajlı fiyatlarla ve 12 taksite varan taksit seçeneklerinin yanında yenileme merkezi tarafından sağlanacak 1 yıllık garanti seçenekleriyle Türk Telekom mağazalarında sunuluyor.” yorumunu yaptı.

İlgili Yazılar

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onayla Daha Fazla Oku