Ana Sayfa Teknoloji iPhone 14 render görüntüleri ortaya çıktı

iPhone 14 render görüntüleri ortaya çıktı

Yazar İnönü Güncel

Geçtiğimiz günlerde bazı özellikleri ortaya çıkan iPhone 14 modelinin tasarımı belli oldu. MySmartPrice adlı web sitesi, iPhone 14 render görüntülerini sızdırdı.

Apple’ın bu yıl tanıtacağı iPhone 14 ailesi, iddiaya göre 2 farklı işlemci ile karşımıza çıkacak. iPhone 14 modelinde A15 Bionic, iPhone 14 Pro ve Pro Max modelinde ise A16 Bionic işlemci kullanılacak.

iPhone 14 render görüntüleri sızdırıldı

Apple’ın iPhone 13 benzeri tasarım ile kullanıcıların karşısına çıkacağı belirtiliyor. A16 Bionic işlemci ile geleceği söylenen iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max, performans konusunda oldukça iddialı.

iPhone 12 mini modelinin Apple’ın beklediğinden daha az ilgi gördüğü belirtiliyor. 729 dolar satış etiketiyle fiyat avantajı da sağlamayan model, 2022 yılından itibaren tarihin tozlu raflarında yer alacak.

Şirketin iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modelleriyle kullanıcıların karşısına çıkacağı tahmin ediliyor. 5.4 inç boyutlara sahip iPhone 14 mini modeliyse ne yazık ki tanıtılmayacak.

iPhone 14 Pro modelinde ana kameranın 12 Megapiksel yerine 48 Megapiksel sensör kullanılacağı iddialar arasında yer alıyor. Ultra geniş açılı kameranın ise değişmeyeceği belirtiliyor.

Siz iPhone 14 render görüntüleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum‘da bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onayla Daha Fazla Oku