Ana Sayfa Kültür/SanatKitap Çocukların çok sevdiği çizgi roman kahramanı: Köpek Adam

Çocukların çok sevdiği çizgi roman kahramanı: Köpek Adam

Yazar İnönü Güncel

Çocukken ve disleksi tanısı konan Dav Pilkey resim çizmeyi ve öykü yazmayı çok seviyordu. Sınıfın düzenini bozduğu gerekçesiyle sık sık okul koridorunda oturması istenen Pilkey, bu süreçteuluslararası çok satanlar listesinde bir numaraya yerleşen Kaptan Düşükdon ve yarı köpek yarı insanhalk kahramanı Köpek Adam’ı yarattı.

Sevgi dolu, iyi yürekli ve bir o kadar da sakar kahraman KöpekAdam, kötülerin karşısında durmaktan asla vazgeçmediği birbirinden eğlenceli maceralarıylaçocukların gözdesi oldu.

Köpek Adam

Altın Kitaplar’dan çıkan Köpek Adam serisin yeni kitabı Köpek Adam Pirelerin Tanrısı’ndakahramanımız Köpek Adam, birtakım kötü adamların şehre saldırmasına kayıtsız kalamaz.

Üstelik busefer yalnız değildir. Yanında sevimli kedi yavrusu ve robot kahramanımız ve beklenmedik birmüttefikleri vardır. Güçlerini birleştirerek şehri kurtarmak zorundadırlar.

İlgili Yazılar

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onayla Daha Fazla Oku