Ana Sayfa Kültür/Sanat Berlin Filarmoni Orkestrası Konserlerini İnternetten Ücretsiz Yayınlayacak

Berlin Filarmoni Orkestrası Konserlerini İnternetten Ücretsiz Yayınlayacak

Yazar Engin İnsel
Berlin Filarmoni Orkestrası

Berlin Filormoni Orkestrası koronavirüs salgını nedeniyle konserlerini iptal etmişti.Üzülmeyin,çünkü artık konserlerini internet üzerinden ücretsiz yayınlamaya başladılar.Kültür ve Avrupa’dan sorumlu Berlin Senatörü Dr. Klaus Lederer tarafından yapılan açıklamayla 19 Nisan’a kadar 500 kişiden fazla katılımı olan tüm kültür ve sanat etkinliklerinin iptal edildiği açıklandı.

Berlin Filarmoni Orkestrası’da bu kararın ardından basın açıklaması yapıp bu tarihe kadar konserlerinin iptal edildiğini duyurdu.Yetkililer dijital konser salonundan konserlerine devam edeceklerini söylediler.

Evde vakit geçirirken yapabileceğiniz aktivitelere bunu da ekleyebilirsiniz.

Nasıl Dinlerim ?

Berlin Filarmoni Orkestrası,30 gün boyunca internet üzerinden ücretsiz yayın yapacak.

Orkestrayı internet üzerinden dinlemek isteyen müzikseverler, orkestranın web adresinde bulunan ‘bilet sayfasına’ girerek “BERLINPHIL” kodunu kullanarak ücretsiz olarak Berlin Filarmoni Orkestrası’nı dinleyebilecekler.

Başka bir deyişle digitalconcerthall.com adresinden basit bir kayıtla, bir ay boyunca canlı konserler ve tüm arşiv kayıtlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Berlin Filarmoni Orkestrası’nı merak ediyorsanız.Aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onayla Daha Fazla Oku