Ana Sayfa Haberler Acun’un Netflix’i: Exxen

Acun’un Netflix’i: Exxen

Yazar İnönü Güncel

Türkiye’nin en önemli televizyoncularından birisi olan Acun Ilıcalı, bilindiği üzere yerli bir dizi, belgesel ve film içerik platformu oluşturmak için çalışmalara başladı bile. Netflix‘e ciddi bir alternatif olarak yakın zamanda hizmet vermeye başlayacak olan platformun ismi ise Exxen. Var gücü ile çalışmaları yürütmeye devam eden Acun Ilıcalı, tüm birikimini ve tecrübesini yeni projesi için sarf ediyor dersek yanlış söylemiş olmayız.

Acun’un Netflix’i: Exxen

Exxen ne zaman karşımızda olur bunu bilmek şu an için oldukça güç ancak bildiğimiz bir şey var ki Acun Ilıcalı platforma özel bomba isimler için uğraşıyor. Bunların başında ise geçtiğimiz haftalarda Erşan Kuneri karakterini dizi haline getireceğini açıklayan Cem Yılmaz geliyor. G.O.R.A filminde çok kısa süre ekrana çıkmasına rağmen uzun yıllar boyunca unutulmayan Erşan Kuneri, Exxen üzerinden yeniden izleyici ile buluşabilir ve hatta bu çok yüksek bir ihtimal.

Ancak 8 bölümden oluşması düşünülen dizinin önümüzdeki seneye hazır olması beklenmiyor. Bunun için 2022 yılını beklemek durumunda kalacağız. Çekimler ise 6 ay içerisinde başlayacak. Ayrıca yalnızca ünlü komedyen Cem Yılmaz‘ın değil, 3 adam olarak bilinen Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın da Exxen projesinde yer alması beklenenler arasında. Bakalım Acun Ilıcalı yeni projesinde de başarılı olabilecek mi? Olası bir Exxen ve Netflix rekabeti hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Bu makalenin kısa URL'si: https://inonuguncel.com/vsF8X

İlgili Yazılar

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onayla Daha Fazla Oku